Ota yhteyttä!

Käyntiosoite

Sanoma Digital Finland
Töölönlahdenkatu 2
PL 35
00089 Sanoma
Puh. 09 1221

Jätä yhteydenottopyyntö

Helpoiten saat meihin yhteyttä alla olevalla kaavakkeella. Täytä yhteystietosi ja otamme yhteyttä ensi tilassa!

SähköpostitsePuhelimitse

Puhelinnumerot

Keskus
09 1221

Henkilökunnan yhteystiedot

Etsitkö tiettyä henkilöä? Alla tärkeimmät Sanoma Digital Finlandin asiakasvastaavien yhteystiedot.
Sanoma Digital Finlandin sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@sanoma.fi

Marja-Leena Tuomola

Liiketoimintajohtaja
Sanoma Digital Finland
marja-leena.tuomola@sanoma.fi

Marja Siren

Commercial Director
marja.siren@sanoma.fi

Minna Kruhse

Business Manager
Living Business
minna.kruhse@sanoma.fi

Mika Ruokonen

Director
Recruitment Business
mika.ruokonen@sanoma.fi

Kari Härkönen

Business Director
eCommerce
kari.harkonen@sanoma.fi

Marcus Tomberg

Sanoma Baltics
marcus.tomberg@sanoma.fi

Hanna Karhuvaara

Head of Marketing
Oikotie
hanna.karhuvaara@sanoma.fi

Kimmo Nyström

Business Manager
Rakentaja.fi, Puutarha.net,
Omataloyhtiö.fi
kimmo.nystrom@sanoma.fi

Jarkko Forsberg

Business Manager
Autotie
jarkko.forsberg@sanoma.fi

Sanoma Digital Finland

Sanoma Digital Finland tarjoaa kohdennettua mainontaa Suomen kattavimmassa mainosverkostossa.

Palveluidemme kautta tavoittaa viikoittain 1 miljoonaa ihmistä, joiden tärkeimmät ostopäätökset ovat vain muutaman klikkauksen päässä.

Lue lisää

Palvelut

Tutustu palveluihimme ja pyydä tarjous

Me autamme sinua tavoittamaan
ostavat asiakkaat. PYYDÄ TARJOUS
tai kysy lisää!

Sanoman palvelut

95%

Viikkokävijämäärä on 3 miljoonaa, eli n. 95 % suomalaisista
verkon käyttäjistä.

Pirauta, meilaa, vieraile -

Ota yhteyttä!

Kiinnostuitko tuotteistamme? Ota meihin yhteyttä!

Helpoiten tavoitat meidät täyttämällä yhteystietokaavakkeen.

Ota yhteyttä